Ekol Drama Popüler

 
4.3 (1)
6564   5   3   0   0   0
Yorum Yap

Ulaşım Bilgileri

Ülke
Türkiye
Şehir
İlçe
Adres
Feridiye Cad. No:51 Taksim / İSTANBUL
Telefon
0212 234 09 93 ( pbx )
E-mail
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Türkiye'de konusunda otorite olan ve ortak idealleri uğruna misyoner gibi çalışan uzman eğitmenleri, öğrencileri ve çağdaş eğitim sistemiyle bir "EKOL" olmak üzere ödün vermeden çalışıyor.

Ekol Drama Sanat Evi, Türkiye'de her biri konusunda otorite olan ve ortak idealleri uğruna misyoner gibi çalışan uzman eğitmenleri ve çağdaş eğitim sistemiyle bir "EKOL" olmak üzere yola çıkan, ülkemizde yeni sayılabilecek ancak gittikçe anlamı ve önemi anlaşılmaya başlayan ve özellikle eğitim alanında yayılmasına çalışılan birçok farklı disiplinle iç içe ve ilişkili olan "yaratıcı drama" ve "eğitimde tiyatro" branşlarında 1998 yılından beri çalışmalarını sürdüren bir eğitim kuruluşudur.

Ekol Drama Sanat Evi dört yaşından, on sekiz yaşa kadar çocuk ve gençlere, on sekiz yaş üstü yetişkinlere verdiği "Yaratıcı Drama" eğitiminin yanı sıra geçtiğimiz yıl Türkiye'nin saygın okullarında "Eğiticilerin Eğitimi" programını başlatmış olup bu yıl da söz konusu programları yaygınlaştırma çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekol Drama Sanat Evi bu yıl Eğitimde bir ilke daha imza atarak, İlköğretim ve Liselerde "Forum Tiyatro" uygulamasını başlatmıştır.

Ekol Drama Sanat Evi,normal eğitim çalışmalarının yanı sıra, 2003 Ocağından itibaren başlamak üzere , sezon boyunca her ay belli kültürel etkinlikler düzenlemeye başlamıştır.

Tüm sanatsal çabaların düşünsel temelini vurgulamak, bu arada sanatı düşünme bağlamında kavramsal çalışmaların ne denli önem taşıdığını gözler önüne sermek, bu etkinliklerin temel amacıdır.Söz konusu çalışmalar kapsamında, çeşitli kavramların ve sanatın çeşitli sorunlarının tartışıldığı panellere, sanatın ustalarıyla yapılacak söyleşilere ve workshop tarzında düzenlemelere yer verilmiştir.

Eğitmenler :

Alev Cınbarcı
Nurettin Erkan
Haldun Dormen
Derya Alabora
Ergün Demir
Murat Şenol
Elif Ongan Tekçe
Filiz Işık
Deniz Soruklu
Ümit Erdoğdu
Arzu Karaosmanoğlu
Gökhan Karaosmanoğlu
Gülnur Korkmaz Tosun
Burak Üze
Onuryay Evrentan
Ömer Akgüllü
Öyküm Elif Erdoğan
Gülin Kılıçay
Doç.Dr. Ömer Yiğit Aral
Fuat Acaroğlu
Asım Ekren
Başak Ersöz
Berç Yeremyan
Bora Kayalar
Gökhan Avcı
Hande Gürsoy
Jozi Levi
Melin Molla
Zehra Belevi
Volkan Fatih Yılmaz
Nasuh Mahruki

Harita

Başlangıç Varış Yer Değiştir

Resimler

Ekol Drama

Videolar

Ekol Drama Sanat Evi Tanıtım Bölüm 5
Ekol Drama Sanat Evi Tanıtım Bölüm 4
Ekol Drama Sanat Evi Tanıtım Bölüm 3
Ekol Drama Sanat Evi Tanıtım Bölüm 2
Ekol Drama Sanat Evi Tanıtım Bölüm-1

Üye yorumları

1 yorum

Genel Oy 
 
4.3
Eğitim Seviyesi 
 
5.0  (1)
Ücret 
 
3.0  (1)
Konum 
 
5.0  (1)
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun
Genel Oy 
 
4.3
Eğitim Seviyesi 
 
5.0
Ücret 
 
3.0
Konum 
 
5.0

Ekol drama eğitimleri için

Değerli üye ve ziyaretçilerimiz. Ekol drama ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı yorum yap ile buradan belirtebilirsiniz.

Bu yorumu yararlı buldunuz mu?