Atölye Tiyatrosu

Atölye Tiyatrosu Popüler

 
0.0 (0)
4684   0   2   0   0   0
Yorum Yap

Ulaşım Bilgileri

Ülke
Türkiye
Şehir
İlçe
Adres
Alternatif Sahne – Kazım Orbay Cad. No:3B Bomonti Park AVM ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon
0212 342 31 11
E-mail
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Atölye Tiyatrosu tiyatro oyunları sahneleyen ve sanat ve sahne eğitim kursları veren bir sanat merkezidir.

Atölye Tiyatrosu 2001'de Savaş Mutlu tarafından kurulmuştur. Bu güne kadar çok sayıda tiyatro oyunu sahnelemiştir. Sahnelediği oyunlar arasında; 2001-2002 / Beckett Beşlemesi (S.Beckett) , 2007-2008 / Bir Delinin Hatıra Defteri (N.Gogol), Karagöz ve Hacivat ( Çocuk ) gibi oyunlar vardır. Aynı zamanda atölye tiyatrosu çeşitli sahne ve sanat kursları vermektedir. Bunun yanında sanat okullarına hazırlanan adaylara hazırlık kursları ile yardımcı olmaktadır.

Savaş Mutlu Kimdir?

OXFORD Üniversitesi’nin açmış olduğu oyunculuk ve drama bölümünden mezun oldu. Birçok yurt içi ve yurt dışı oyunculuk ve yönetmenlik “workshop”larına katıldı. Paris Dans Topluluğu’nun Dans Tiyatrosu göstersinde yeraldı. Moskova Tiyatrosu’nda “Vanya Dayı” isimli oyunda oynadı. 2001 yılında Atölye Tiyatrosu’nu kurdu.

Hadi Çaman Tiyatrosu’nda “DADI” isimli oyunu ve benzeri başka tiyatrolarda değişik oyunlar yönetti. GEZGİN (yabancı yapım) – AKDENİZ (yabancı yapım) – GİZ (Ulaş Ak) isimli Sinema Filmlerinde, TV dizilerinde ve Reklam Filmlerinde oynadı.

MODERN DRAMA’nın yaratıcısı Hayatına OYUNCU-YÖNETMEN ve EĞİTMEN (oyuncu koçu) olarak devam etmektedir.

Harita

Başlangıç Varış Yer Değiştir

Resimler

Atölye Tiyatrosu

Üye yorumları

Bu firma/kurs için kimse yorum yapmamış.
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun