Fotoğraf Atölyeleri Popüler

 
0.0 (0)
1952   0   1   0   0   0
Yorum Yap

Kurs Bilgileri ve Ücret

Yaş Grubu
Tüm Yaş Grupları
Seviye
Tüm Seviyeler
Kontenjan
bilgi girilmemiş
Kurs Ücreti
ücret girilmemiş
Sertifika
Yok
Eğitmenler
Eğitmen isim ve bilgileri ilgili merkezin hakkımızda kısmında bulunmaktadır.

Kursun Verildiği Yer

Şehir
İlçe

Tek bir fotoğraf, binlerce kelimenin anlatabileceğini şeyi anlatabilir ve fotoğrafçılığı detaylı öğrenmek isteyenlere yönelik kurslardır.

Fotoğraf Atölyesi hakkında

Tek bir fotoğraf, binlerce kelimenin anlatabileceğini şeyi anlatabilir. Fakat öyle fotoğraflar vardır ki toplumları ayağa kaldırabilecek kadar etkili olabilirler, hatta dünyayı değiştirebilirler. Algılamayı bilgi, bilgiyi de bilinç yapan şey kültürel birikimdir. Her görüntünün temsil ettiği şeyler ne olursa olsun, izleyicinin bilincinde, onun birikimlerine ve yaşam deneyimlerine dayanan bir içerikle görülür.Unutmayalım, bir görüntü bin kelimedir. Fotoğraf birçok yerde duyguların yerine geçmiştir. Bazen duygulandırır ve üzer, bazen de heycanlandırarak sevincin yerini alır. Her görüntü, yarattığı etkiyle, bilincimizde bir dünya kurar.
 
Her fotoğraf görüntüsü, içinde yeniden okunmak üzere dondurulmuş anlamları barındırır ve amatör fotoğraf yoktur, fotoğrafçı vardır. Yaşanan güzel bir anı unutmamak, ilerde hatırlamak ve bizden sonraki nesillerimize bizden bir hatıra bırakmak için fotoğraf çekeriz. Fotoğrafta branşlaşmadan önce Temel Fotoğraf  Eğitimi verilir.

Verilen Dersler:

Fotoğraf Tarihi, Fotoğrafın Temel Kavramları-Felsefesi,  Makine (Gövde, Objektifler, Diyafram, Enstantane, ASA),  Kompozisyon, Işık Bilgisi, Yardımcı Araçlar, Hatalı Fotoğraf Analizi, , Uygulama , Çekim Sonrası Değerlendirme


Resimler

Fotoğraf Atölyeleri

Üye yorumları

Bu firma/kurs için kimse yorum yapmamış.
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun