Actor Studio Eğitimi Popüler

 
0.0 (0)
2953   1   1   0   0   0
Yorum Yap

Kurs Bilgileri ve Ücret

Başlangıç Dönemi
Ekim 01
Bitiş Dönemi
Mayıs 01
Kurs Süresi
8 Ay
Kurs Günleri
  • Çarşamba
  • Perşembe
  • Cuma
Çarşamba
  • 19:00
  • 22:00
Perşembe
  • 19:00
  • 22:00
Cuma
  • 19:00
  • 22:00
Ek Bilgiler
Eğitim sonunda öğrenciler aldıkları eğitim ile birlikte yıl sonunda bir gösteri hazırlarlar. Bu gösteri içerisinde tüm öğrenciler yer alır. Kayıt için gerekli belgeler şu şekikde sıralanabilir:

1-Öğrencinin 4 adet vesikalık fotoğrafı
2-Öğrencinin kimlik fotokopisi
3-Öğrencinin ikametgâhı
4-En son mezun olduğu okulun noter tasdikli diploma fotokopisi

Kursun Verildiği Yer

Şehir
İlçe

Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi tamamen profesyonel bir Actor Studio eğitimi sunuyor. Tiyatro, Sinema, Televizyon ve Müzikal oyuncusu yetiştirmek için en ideal eğitimlerden biri olan Actor Studıo içerisinde farklı eğitimlere de yer veriliyor. Sahne Tatbikatı, Diksiyon, Doğaçlama, Kamera önü oyunculuğu, Şan ve Dans kurslarının da yer aldığı bu program özellikle oyunculuk hedefleyen bireyler için doğru bir tercih olabilir.

Actor Studio eğitimi merkezi New York'ta yer alan ve içerisinde önemli eğitim dallarının yer aldığı bir program olarak ön plana çıkıyor. Toplam 32 hafta süren eğitim kapsamında öğrencilere Tiyatrı, Sinema, Televizyon ve Müzikal oyunculuk eğitimi yanı sıra Sahne Tatbikatı, Diksiyon, Doğaçlama, Kamera önü oyunculuğu, Şan ve Dans kursları veriliyor. Tüm bu eğitimler oyuncu yetiştirme açısından oldukça önemli.


Deneyimli eğitmenleri ile Türkiye'nin oyuncu altyapısına katkı sunan Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio eğitimini toplam 32 haftada gerçekleştiriyor. Ekim ayında başlayan eğitim Mayıs ayında sona eriyor. Eğitim sonunda öğrencilerin yer aldığı bir gösteri düzenleniyor. Bu eğitimi tamamlayan öğrenciler Film,Dizi,Sinema veya Reklam piyasasında daha başarılı olabiliyor. Aldıkları eğitimin sonucunda amaçladıkları basamaklara yükselebilir ve iyi bir oyuncu olabilirler. Actor Studıo eğitimini Türkiye'de başarılı bir şekilde sürdüren Müjdat Gezen Sanat Merkezi, kendi alanında uzman eğitmelnler ile birlikte çalışıyor. Bu çalışma sonucunda oldukça verimli sonuçların alındığını söylemek mümkün. Sizler de Actor Studio eğitimi ile tiyatro, sinema, televizyon piyasasında yer alabilir ve hayal ettğiniz kariyer basamaklarını birer birer çıkabilirsiniz. Müjdat Gezen Sanat Merkezi ile bu ayrıcalıktan yararlanın.


Resimler

Videolar

Caner İnan'dan Performans MSM Actor Studio

Üye yorumları

Bu firma/kurs için kimse yorum yapmamış.
Zaten üye misiniz? veya Yeni üye olun